Články a novinky

Dočasné omezení provozu

Datum: 22.10.2020
  • topkolo
  • elektrokola
  • Ostatní

Vážení zákazníci,

I přes přísná hygienická nařízení děláme stále maximum pro to, abyste nemuseli sedět doma. Elektrokola, doplňky a příslušenství si od nás stále můžete objednávat online bez jakýchkoliv omezení. Zboží vám bude doručeno prostřednictvím PPL nebo našim osobním rozvozem.

Eleketrokolo až domů!

Máte zájem o nákup elektrokola? Zavolejte nám nebo pošlete email. Pokud si nejste jistí, jaké elektrokolo vybrat, přivezeme (do vzdálenosti 60km od ostravské prodejny) Vám jich na vyzkoušení více (maximálně 3). Můžete si tak vybrat „z pohodlí vaší zahrady“.

Příjem a výdej servisu bez omezení

Příjem a výdej servisu funguje bez jakýchkoliv omezení. Pokud se vám na elektrokole něco pokazí, tak šup k nám a během chvíle máte opraveno. Budeme se snažit, abyste mohli zase co nejdříve vyrazit do přírody. Veškeré servisní práce doporučujeme objednávat předem.

Náš personál je nám k dispozici

Zdraví především! Proto budeme rádi, když nás budete kontaktovat primárně prostřednictvím telefonu nebo emailu. Pokud byste se však rozhodli pro osobní schůzku, ujišťujeme vás, že veškerá hygienická nařízení dodržujeme s maximální pečlivostí – roušky, rozestupy, dezinfekce, rukavice a jiné. Však to znáte z minula.

Provoz prodejny je omezen

Provoz našich prodejen (Ostrava a Frýdlant nad Ostravicí) jsme bohužel museli omezit a máme pouze výdejní okénko. Pokud si však chcete domluvit osobní schůzku, kontaktujte náš prostřednictvím emailu nebo telefonu.