Topkolo.cz

Proč si vybrat právě nás a co vše nabízíme

Proč právě Topkolo?

Profesionální přístup

Náš proškolený personál Vám vždy poradí s výběrem elektrokola a příslušenství. Díky dlouholetým zkušenostem a zastoupením většiny značek elektrokol, Vám najdeme to nejlepší řešení.

Autorizované servisní středisko

Topkolo je autorizovaným servisním střediskem všech značek elektrokol, které prodáváme.

Vyzkoušení elektrokola

Nejste si jisti s nákupem elektrokola? Spojte se s námi a domluvte si schůzku. Většinu elektrokol, které máme skladem si můžete zdarma vyzkoušet na naší prodejně v Ostravě.

Odvoz až domů

Nemáte jak dovézt nové elektrokolo domů? Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc ve všech ohledech. Proto Vám elektrokolo dovezeme až domů*.

Proč si koupit elektrokolo

Elektrokola jsou stále oblíbenější, a to jak na dopravu po městě, tak na podnikání delších výletů. Jaké změny můžete očekávat, pokud se pro jejich pořízení rozhodnete? Elektrokolo vám usnadní a zpříjemní život hned z několika důvodů.

Náš sortiment dnes zahrnuje více než 200 typů elektrokol, od skládacích kol, přes městské modely až po oblíbená terénní kola s nejsilnější baterií na trhu. Všechna elektrokola v našem eshopu splňují evropskou normu EPAC. V naší nabídce najdete elektrokola, která prošla pečlivým testováním jak na dojezd baterie, kvalitu použitých komponentů, tak i pevnost rámů. Připravili jsme pro vás i servisní zázemí jednotlivých značek.

Díky malému elektro motoru, který je spolu s dobíjecími bateriemi připevněn k jeho střední části, se značně prodlouží vzdálenosti, které snadno zdoláte. Nevyčerpáte se tak například hned při prvním výšlapu do kopce, ale zbyde vám také dostatek sil na krásný výlet po vrcholu.
Současná technologie elektrokol již umožňuje výrobu velmi lehkých motorů. V kombinaci s jejich centrálním umístěním se tak nemusíte obávat žádné přítěže. Stupeň požadovaného příkonu si vždy volíte sami, díky tomu si individuálně nastavíte optimální zátěž, která je pro vás zdravá i příjemná. Také se již nemusíte obávat, že vám nezbydou síly na zpáteční cestu.
Údržba elektrokola je snadná, baterie dobijete stejně jednoduše, jako například váš mobilní telefon.

Díky tomu, jak elektrokolo rozšíří vaše dojezdové možnosti, ušetříte dosavadní náklady na jízdu autem či autobusem.

Elektrokola jsou stylovým a ekologickým dopravním prostředkem, který je vhodný pro všechny věkové kategorie i stupně zdatnosti.

Nezáleží na tom, zda se chystáte na náročný výlet do hor, nákup na farmářských trzích či na důležité jednání ve svém nejlepším obleku. Nabídneme vám elektrokola pro všechny příležitosti. Vybrat si můžete elektrokola městskáhorskátrekingovácrossová skládácí. Městské elektro kolo vás pohodlně a ekologicky doveze do banky, obchodu či do práce. S trekingovým si užijete příjemné výlety do širšího okolí bez obav z náročných výšlapů. Jste-li skuteční sportovní nadšenci, můžete si s pomocí horského či crossového elektrokola prodloužit pobyt strávený v přírodě a pro příznivce praktických řešení je zde elektrokolo skládací, se kterým se pohodlně vejdete i do auta či vlaku.

Vyberte si to právě elektrokolo pro váš životní styl a zpříjemněte si vyřizování praktických záležitostí i výlety do přírody. U nás najdete ty nejlepší elektrokola v Ostravě.

 
1. Výběr elektrokola
Na našem e-shopu najdete široký výběr elektrokol a doplňků. Některá elektrokola máma také v otočném 360 stupňové zobrazení.
NAVŠTÍVIT E-SHOP
2. Vyzkoušení elektrokola
Líbí se Vám elektrokolo, ale nevíte jestli Vám budou vyhovovat jízdní vlastnosti? Přijďte si elektrokolo vyzkoušet na naší prodejnu.
KDE NÁS NAJDETE
3. Dovoz elektrokola
Pokud nemáte možnost si elektrokolo sami odvézt, nic se neděje. Každému se snažíme vyjít vstříc a proto Vám nové elektrokolo zavezeme až domů.
PODMÍNKY DOVOZU

Jak nás hodnotí na Heureka.cz

nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop