Topkolo.cz

Mobilní aplikace Topkolo


Stažení aplikace

Aplikace je momentálně ke stažení pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Během následujících pár dní zveřejníme také verzi pro IOS. V případě jakýchkoliv dotazů nebo technických problémů nás kontaktujte na emailové adrese webmaster@topkolo.cz. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu!
Mobilní aplikace Topkolo

Místa pro nabití baterie

Hledáte místo pro nabití svého elektrokola? Naše aplikace vám ukáže nejbližší nabíjecí stanici a začne vás navigovat na 3 kliknutí. Navíc získáte přehledné informace o možnosti občerstvení nebo ceně za nabití elektrokola. Máte své oblíbené místo, kde rádi zastavujete? Zapojte se a jednoduše jej přes aplikaci přidejte. Pomůžete tak ostatním.

Rychle vypůjčení elektrokola

Nemáte své elektrokolo? Potom jste na správné adrese. Rezervovat si elektrokolo přes naší aplikaci trvá přibližně 2 minuty. Jednoduše si zvolte požadovaný termín, výšku a preferovaný typ rámu. Zbytek uděláme za vás.

Servis elektrokol

Máte technické problémy se svým elektrokolem? Přes aplikaci TOPKOLO si můžete objednat požadovaný typ servisu nebo popsat závadu vlastními slovy. Potom už jen stačí zakliknout, jestli si pro elektrokolo máme přijet my a nebo nám ho na pobočku dovezete sami. A to vše z pohodlí vašeho gauče.

Pravidelné aktualizace

Naším cílem je aplikaci neustále vyvíjet, zdokonalovat a přidávat do ní nové místa, na kterých si můžete nabít své elektrokolo. Zapojte se do našeho vývojového programu, který je určen pro běžné uživatele (bez jakýchkoliv technických znalostí) a získejte benefity v podobě zvýhodněných cen servisu nebo sortimentu, který máme na našem e-shopu. Pro více informací nás kontaktujte na webmaster@topkolo.cz.

Jak nás hodnotí na Heureka.cz

nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop