Informace o dopravě

Na co se nás často ptáte a co byste měli vědět

Informace o dopravě

K nově zakoupenému elektrokolu, na prodejně, nabízíme zdarma osobní rozvoz. Rozvoz probíhá jednou týdně. Rozvoz zdarma se vztahuje na vzdálenost do 20km od ostravské prodejny. V případě vzdálenosti nad 20km je účtován poplatek 15kč/km. Nové elektrokole je také možné zdarma zaslat prostřednictvím PPL dopravce.
Pokud chcete využít službu svozu elektrokola na garanční servis nebo máte problém s elektrokolem, který nebrání provozu, zavolejte nám a my si Vás dáme do pořadníku. Jakmile budeme mít naplánovanou cestu Vašim směrem, ozveme se Vám a Vaše elektrokolo vyzvedneme. Po prohlídce nebo opravě jej opět přivezeme. Doprava do 20km od naši ostravské prodejny je zdarma. Při vzdálenosti nad 20km je účtován poplatek 15kč/km.
Pokud máte elektrokolo nefunkční a chcete, abychom si jej vyzvedli urgentně, můžete využít náš expresní rozvoz. U expresního vyřízení servisu je účtován příplatek +50% z ceny servisních prací a příplatek +25% z běžné ceny dopravy, která je 15Kč/km.
Po dobu záruční opravy Vám můžeme poskytnout náhradní elektrokolo zdarma.
Po dobu nezáruční opravy Vám můžeme poskytnout náhradní elektrokolo za poplatek 300-500Kč/den v závislosti na typu elektrokola.

Jak nás hodnotí na Heureka.cz

nfl player shop, www.nflprostore.us, basket ballplayer shop, hockey player online, www.mlbonlinepro.com, www.socceronline.club, college-basketball-online, mls player shop, college players shop lightning player shop, avalanchehockeyshop, capitalshockeyshop, jetshockeyshop, canuckshockeyshop, oilershockeyshop, goldenknightshockeyshop, lions player shop, 49ers player shop, bills player shop, packers player shop, texans player shop, chiefs player shop, ravens player shop, cowboys player shop, rams player shop, buccaneers player shop, eagles player shop